Pakvieskite mus

Pakvieskite „Nebijok kalbėti“ į savo bendruomenę

„Nebijok kalbėti“ – tai kvietimas nebūti abejingais ir padėti galvojantiems apie savižudybę. Iniciatyvos tikslas yra supažindinti su savižudybių rizikos ženklais ir pagrindiniais emocinės paramos principais. Susitikimuose į susirinkusiųjų klausimus atsako emocinės paramos telefonu ir laiškais tarnybos „Jaunimo linijos“ savanoriai ir vadovas Paulius Skruibis. Renginiuose dažniausiai taip pat dalyvauja muzikantas Andrius Mamontovas ir / arba aktorė, televizijos ir radijo laidų vedančioji Beata Tiškevič Hasanova.


Visi mes „Nebijok kalbėti“ renginiuose dalyvaujame savanoriškai, negaudami už tai jokio materialaus atlygio. Tačiau tokio renginio organizavimas reikalauja „Jaunimo linijos“ resursų. Dėl to visų norinčių pasikviesti „Nebijok kalbėti“ pas save, prašome padengti 700 eurų (2416, 96 Lt) organizavimo išlaidas.


2015 metais planuojame organizuoti šešis „Nebijok kalbėti“ renginius visoje Lietuvoje. Jei norėtumėte „Nebijok kalbėti“ renginio savo bendruomenėje, parašykite mums el.paštu: info@jaunimolinija.lt.