Renginiai

2014 11 03

Kaune įvyko paskutinis šiais metais „Jaunimo linijos“ ir A.Mamontovo bendros iniciatyvos „Nebijok kalbėti“ renginys

Spalio 29 d. Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto auditorijoje, vyko nuoširdus ir atviras pokalbis su tais, kurie nebijo kalbėti. Į pačius įvairiausius klausimus atsakinėjo „Jaunimo linijos“ vadovas Paulius Skruibis, dainininkas Andrius Mamontovas, penkerius metus „Jaunimo linijoje“ savanoriaujanti Dovilė ir aktorė, radijo ir televizijos laidų vedėja Beata Tiškevič Hasanova.

Kaip gyventi su kaltės jausmu? Kaip bendrauti su žmogumi, mąstančiu apie savižudybę? Kaip tapti savanoriu? Kiek iš čia esančių žmonių esate galvoję apie savižudybę? Kiek gyvenime turi būti kančios, kiek gramų? - būtent tokie filosofiniai, linksmi ir intriguojantys klausimai vienas po kito buvo siunčiami pašnekovams. Atsakymų paieškos vėliau užsitęsė prie arbatos puodelių.

Pokalbis tikrai gali išgelbėti gyvybę - svarbu reaguoti, kalbėti ir būti išklausytais!

Savanorė Dovilė pasidalijo istorija, kuomet budėdama prie telefono, ji sulaukė skambučio. Penketą minučių kitame laido gale ji girdėjo tik tylą. Tą sunkią akimirką išbuvusi šalia, galiausiai ji išgirdo tik vieną žodį “Ačiū”.

Dėkojame visiems susirinkusiems, buvusiems kartu ir nepabijojusiems kalbėti paskutinį šių metų „Nebijok kalbėti“ susitikimų vakarą.

Projektą remią Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa.